• Начало
  • Цитати
  • Новини
  • Откъс на деня
  • Поезия
  • Кино
  • Музика
  • Книги
  • Изложби
  • Театър
  • Четива
No Result
View All Result
  • Начало
  • Цитати
  • Новини
  • Откъс на деня
  • Поезия
  • Кино
  • Музика
  • Книги
  • Изложби
  • Театър
  • Четива
No Result
View All Result
Afish.bg
No Result
View All Result
Home Кино

„Красивите актриси трудно се уреждат с шеметни роли”

afish by afish
7 August 2017
in Кино
0
„Красивите актриси трудно се уреждат с шеметни роли”
0
SHARES
46
VIEWS
Share on FacebookShare on Twitter

Родена е в Южна Африка. Майка ѝ Герда Терон поема семейния бизнес, след като убива мъжа си Чарлс при самоотбрана пред очите на дъщеря си. Родният език на Чарлийз е африканс, но говори перфектно и английски.

Терон на 16 години заминава за Милано, където сключва договор с модна агенция, след като печели кастинг. По-късно заминава за Ню Йорк и учи балет, но прекратява танците поради контузия.

Решава да се установи в Лос Анджелис и получава първата си роля в игрален филм. Играе в „Децата на царевицата”, „Музиката, която правиш”, „Адвокат на дявола”, където си партнира с Ал Пачино и Киану Рийвс, в „Правилата на дома, за който получава номинация за Сателит за поддържаща роля и не остава незабелязана във възходящите си изяви. Избират я за главната роля на жена сериен убиец във филма „Чудовище” и това й носи „Оскар“ за най-добра актриса.

С Вин Дизел в “Устните не лъжат”

Толкова красива и успяла, Чарлийз Терон се радва на внимание от страна на мъжкия пол, но все не случва на правилния. След гореща връзка с Шон Пен и дори обявяване на годеж, те са вече разделени. Тя сама отглежда сина си Джаксън, който е на пет години. През 2015, юли месец, холивудската актриса осинови и момиченце, което нарече Огъст. Но наскоро бе засечена от папараци в компанията на бившия на Холи Бери – Габриел Обри.

С Шон Пен на премиерата на “Лудият Макс”

Миналата година красавицата коментира, че това, дето е висока и красива не й отваря вратите на киното, напротив – според нея точно заради външния си вид трудно получава качествени женски роли в киното. Тя споделя, че и на жените, прехвърлили 40-те, се гледа като на застаряващи, докато при мъжете се приема, че остаряват като вино.

С Нелсън Мандела, 2004

„Това е стар и погрешен модел. Жените дълго се примиряваха с това правило, наложено от силния пол, но то трябва да се промени”, категорична е Чарлийз Терон. Тя сподели също, че изпитва носталгична любов към родината си – Южна Африка. Дано намери пътя към себе си в здравите корени и продължи да ни радва от екрана.

AFISH.BG

Tags: чарлийз тероншарлийн терон
afish

afish

категории

  • uncategorized (6)
  • Изложби (353)
  • Интервю (51)
  • Кино (597)
  • Книги (423)
  • Музика (541)
  • Новини (831)
  • Откъс на деня (740)
  • Поезия (661)
  • Театър (198)
  • Цитати (884)
  • Четива (95)
  • За нас
  • За реклама
  • Поверителност
  • За контакт
Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на AFISH.BG, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на AFISH.BG, посочване на източника и добавяне на линк към www.afish.bg. 
Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.  Прочети повече на: https://www.afish.bg/
No Result
View All Result

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist