• Начало
  • Цитати
  • Новини
  • Откъс на деня
  • Поезия
  • Кино
  • Музика
  • Книги
  • Изложби
  • Театър
  • Четива
No Result
View All Result
  • Начало
  • Цитати
  • Новини
  • Откъс на деня
  • Поезия
  • Кино
  • Музика
  • Книги
  • Изложби
  • Театър
  • Четива
No Result
View All Result
Afish.bg
No Result
View All Result
Home Новини

Мила Захариева и IFC с ексклузивно модно събитие – представяне на дизайнерския бранд Maria Kamisheva Couture

vasil by vasil
21 April 2026
in Новини
0
Мила Захариева и IFC с ексклузивно модно събитие – представяне на дизайнерския бранд Maria Kamisheva Couture
0
SHARES
2
VIEWS
Share on FacebookShare on Twitter

 

Гостите ще имат възможност за личен контакт с дизайнера, както и за индивидуални модни консултации и избор на специално подбрани модели

 

Мила Захариева и екипът й от Intenational Fashion Connection (IFC) канят ценителите на модния дизайн на ексклузивно модно събитие – самостоятелно ревю и представяне на дизайнерския бранд Maria Kamisheva Couture с дизайнер Мария Камишева.

На 29 април 2026 г., 19 ч., в изисканата обстановка на хотел „Анел“, София, ще се потопите в света на бранд, който превръща модата в изкуство.

Maria Kamisheva Couture е позициониран единствено в IFC Multibrand Store – концептуално пространство за българска дизайнерска мода на International Fashion Connection.

В рамките на събитието ще бъде представена колекцията Portrait of Identity – селекция от визии, ръчно изработени, които съчетават класически силуети с фино изработени детайли с артистичен почерк. Всяка рокля носи усещане за индивидуалност, елегантност и силно присъствие.

За гримът на моделите ще се погрижи специалният гост-гримьор на събитието, Ивет Димитрова.

Гостите ще имат възможност за личен контакт с дизайнера, както и за индивидуални модни консултации и избор на специално подбрани модели. Бихте могли да направите ексклузивно интервю с Мила Захариева, създател и президент на International Fashion Connector Group – организатор на събитието, както и с дизайнерката Мария Камишева.

Събитието предоставя отлични възможности за заснемане, интервюта и създаване на авторско съдържание.

Tags: International Fashion Connector Groupдизайнмария камишевамила захариевамода
vasil

vasil

категории

  • uncategorized (6)
  • Изложби (354)
  • Интервю (51)
  • Кино (597)
  • Книги (424)
  • Музика (544)
  • Новини (835)
  • Откъс на деня (740)
  • Поезия (661)
  • Театър (198)
  • Цитати (885)
  • Четива (95)
  • За нас
  • За реклама
  • Поверителност
  • За контакт
Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на AFISH.BG, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на AFISH.BG, посочване на източника и добавяне на линк към www.afish.bg. 
Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.  Прочети повече на: https://www.afish.bg/
No Result
View All Result

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist