Вторник, 27 Октомври 2020
Какво,къде,кога в НДК - 9 - 15 май

Какво,къде,кога в НДК - 9 - 15 май

 

Седмична програма на Двореца

до 17 май - ПОЛУЕТАЖ ЗАПАД - 11:00 – 19:00 - „СОФИЯ ХАРТИЕН АРТ ФЕСТ”

до 16 май - Мраморно фоайе - 11:00 – 19:00 - ЛИЧНИ МЕСТОИМЕНИЯ НИЕ, ВИЕ, ТЕ

до 16 май - ПОЛУЕТАЖ ИЗТОК - 11:00 – 19:00 - СИ – Димитър Солаков


9 май /понеделник/ - ПЕРОТО - 18:00 - „Литературен вестник”

10 май /вторник/ - Театър Азарян - 19:30 - "КОРАБЪТ НОЩ"
10 май /вторник/ - ЗАЛА 6 - 19:00 - „ДА СВИРИШ НА ХОР”
10 май /вторник/ - ДНК - 19:30 - „ДИСОНАНС ЗА ДВАМА АРТИСТИ”
10 май /вторник/ - ЗАЛА 4(към Перото) - 18:30 - РОСЕН КОРАМФИЛОВ
10 май /вторник/ - ПЕРОТО - 18:00 - СТЕНЛИ КЮНИЦ „The Artist”

11 май /сряда/ - ЗАЛА 1 - 20:00 - БАЛКАНСКА ТРЕСКА
11 май /сряда/ - Централен вход - 12:00 - ХАРТИЕНА УЛИЦА изложба
11 май /сряда/ - ЗАЛА 7 - 18:00 - СБП - „БЪЛГАРИЯ-ЛЮБОВ”
11 май /сряда/ - ЗАЛА 4 - 11:00 - Фестивал СЛЕДАТА 2016 НБУ
11 май /сряда/ - НДК - 21:00 – 23:00 - Interactive Projection Mapping
11 май /сряда/ - ДНК - 19:30 - „ДИСОНАНС ЗА ДВАМА АРТИСТИ”
11 май /сряда/ - ПЕРОТО - 11:00 - Събитие с покани
11 май /сряда/ - ПЕРОТО - 17:30 - Национална литературна награда за български роман на годината „13 века България”, 2016
11 май /сряда/ - ЗАЛА 11 - 19:00 - СИ-„ПЪТЯТ НА БУКВИТЕ”

12 май /четвъртък/ - ПРЕСКЛУБ – НДК - 11:00 – 13:00 - БЪЛГАРСКА МУЗИКАЛНА АСОЦИАЦИЯ,пресконференция
12 май /четвъртък/ - Театър Азарян - 20:00 - МЕТРОНОМ
12 май /четвъртък/ - Артгалерия - 18:30 - 51 СОУ ”ЕЛИСАВЕТА БАГРЯНА”, изложба-откриване
12 май /четвъртък/ - ПЕРОТО - 20:30 - АДАМ ЗАГАЕВСКИ - „НЕВИДИМА РЪКА. ИЗБРАНИ СТИХОВЕ”
12 май /четвъртък/ - ЗАЛА 11 - 14:00 - НЧ „ПЕНЧО СЛАВЕЙКОВ”- БАЛЕТ СИЛВИ

13 май /петък/ - ЗАЛА 1 - 20:00 - ДЖОШУА БЕЛ
13 май /петък/ - Дворец - 18:00 - CREATORIUM
13 – 18 май - Артгалерия - 11:00 – 19:00 - 51 СОУ ”ЕЛИСАВЕТА БАГРЯНА”, изложба
13 май /петък/ - ДНК - 19:00 - „КАМЕН-ВО СТУДИО”
13 – 15 май /петък – неделя/ - ПЕРОТО - 12:00 – 22:00 - Spring Hearthstone Championship
13 май /петък/ - ПЕРОТО - 19:00 - Тео Чепилов,сборник разкази
13 май /петък/ - ПЕРОТО - 22:00 - „Изрод” – моноспектакъл на Тигран Торосян

14 май /събота/ - ЗАЛА 1 - 20:00 - „НА МЕГДАНА” – СИ
14 май /събота/ - ЗАЛА 6 - 19:00 - АНГЕЛ ЗАБЕРСКИ ДЖАЗ ТРИО – СИ
14 май /събота/ - Дворец - 18:00 - CREATORIUM
14 май /събота/ - ПЕРОТО - 18:30 - МАРТИН ПЕТКОВ,„Някога бяхме богове”

15 май /неделя/ - ЗАЛА 1 - 19:00 - РОБЕРТА БАЛЕТ
15 май /неделя/ - ЗАЛА 4 - 10:00 - Бебешка пиеса
15 май /неделя/ - ЗАЛА 4 - 11:30 - Бебешка пиеса
15 май /неделя/ - Дворец - 18:00 - CREATORIUM
15 май /неделя/ - ДНК - 11:00 – 18:00 - SKILLER, майсторски клас
15 май /неделя/ - ПЕРОТО - 18:00 - книга „Черга пъстроцветна”,дарителски проект
15 май /неделя/ - ЗАЛА 11 - 14:00 - НЧ „Д-Р ПЕТЪР БЕРОН-1926”,концерт
15 май /неделя/ - ЗАЛА 11 - 19:00 - 20 г. ЕВЕРЕСТ, концерт

 

AFISH.BG

Свързани статии (по етикет)